بهترین سایت مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج آنلاین 1391
مشاوره آنلاین تلفنی یا حضوری
۴۴۰۳۴۴۹۰ -۰۲۱

روانپزشک خوب

مرکز مشاوره خانواده


روانپزشک خوب و امور مربوط به آن بهترین سایت روانپزشکان ایران سال 1391. 4.6
روانپزشکی با استفاده از ویژگی های شخصیتی و روانی فرد و با استفاده از متد دارویی و پزشکی تلاش می کند تا بیماری های روانی فرد را برطرف کرده و وی را برای به دست آوردن سلامتی کمک کند. روانپزشک مسئول بررسی اختلالات روانی و همچنین ارتباط ان با شخصیت  فرد مورد نظر با استفاده از روش های نوین پزشکی، به عنوان یک پزشک تشخیص داده و برای درومان آن اقدام میکند اما با توجه به حساس بودن این موضوع بهتر است تا بیبینیم یک دکتر روانپزشک خوب چه ویژگی هایی دارد؟!
یک دکتر روانپزشک خوب، باید در ابتدا به کار خود متعهد بوده و سپس به آن علاقه داشته باشد یعنی به گونه ای در این کار صبر و داشتن گوشی شنوا از اولویت خاصی برخوردار است. وی به دلیل پیشرفت روزانه این علم، علاقه به یادگیری داشته و خود را به روز کند. به عنوان یکی از روش های وی یعنی تجویز رژیم غذایی، رژیم وی باید ساده و متناسب با فرهنگ اجتماع باشد.
یک روانپزشک خوب می بایست با دیگر دکتر هایی که بر مراجعه کننده خود نظارت می کنند تعامل داشته و به نوعی تمامی ویژگی های شخصیتی و زندگی بیمار خود را در نظر بگیرد و سپس با توجه به عرف جامعه و وضعیت اقتصادی دارو را تجویز کند و از دادن دارو های گران قیمت پرهیز کند. وی باید رویی خوش داشته و از تعامل خوبی با بیمار برخوردار باشد درواقع باید با بیمار خود رفیق باشد تا رابطه ی دکتری و بیماری. پس سعی کنیم با انتخاب یک دکتر روانپزشک خوب، اولین گام را محکم در راستای سلامت روانی برداریم.
روانپزشک خوبروانپزشک خوب کانال تلگرام