مرکز مشاوره تبریز

مرکز مشاوره تبریز و معرفی بهترین مرکز مشاوره ازدواج و مرکز آنلاین مشاوره خانواده در تبریز

مرکز مشاوره تبریز

معرفی بهترین مرکز مشاوره تبریز

برترین و معتبرترین مرکز مشاوره در سطح ایران به همراه بهترین دکتر روانشناس و روانپزشک در تبریز

مرکز مشاوره ازدواج تبریز

مرکز مشاوره ازدواج تبریز در بهترین مناطق و بهترین مراکز ازدواج و خانواده درتبریز

فقط با یک تماس تلفنی از بهترین مشاوران ایران به صورت مشاوره حضوری، مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی در مرکز مشاوره تبریز

نامزدها بدانند

دوران نامزدی بهترین دوره ی زمانی برای هر دختر و پسری است ولی باید در نظر بگیرند این دوره خاص  دیگر تکرار نمی شود و دوران عشق و دوستی در این مدت با هر زمان دیگری متفاوت است و دیگر تکرار نمی شود . فقط باید یاد بگیرید که چگونه این دوران را شگفت آور و عالی سپری کنید.هر چند که این دوران شمارش معکوسی برای روز عروسی است و استرس به همراه دارد.

نامزدی ابتدای زندگی است
در زمان نامزدی در مورد مسایلی صحبت می شود که حتما در زندگی کاربرد دارد و بعدها با آنها زیاد برخورد دارید.مسائلی مثل برنامه ریزی برای کارهای عروسی و مسائل بعد از ازدواج مثل موارد مالی خانه ،روابط با دوستان و خانواده ها و محدودیت ها برای روابط با دوستان و همکاران . پس باید از همین اول در مورد مسائل به نتیجه برسید و آن را به درستی به پایان برسانید.مثلا شما دوست دارید یک وسیله چوبی برای منزلتان بخرید ولی همسرتان معتقد است خریدن وسیله چوبی اصلا ضرورتی ندارد و دور ریختن پول است.پس باید از همین ابتدا با هم کنار بیایید تا به سلایق یکدیگر احترام بگذارید. این که دوست دارید در مسائل مالی با هم شریک باشید یا خیر ؟ حساب مشترک داشته باشید یا خیر؟ اینها مسائلی است که حتما راجع به آنها باید صحبت شود.

مسائل را باز کنید
در دوره نامزدی ممکن است به نکاتی برسید که بفهمید دارای مشکلاتی هستید ،باید این مشکلات را اساسی در دوران نامزدی حل کنید و گرنه بعد از ازدواج دچار مشکل خواهید شد.در نظر داشته باشید جدایی در دوران نامزدی خیلی بهتر از دوران بعد از عروسی است.

فرد مقابلتان را تنها در سه مورد تغییر دهید

۱-خود شخص تصمیم به تغییر بگیرد.

.۲- شرایطی که فرد اذیت می شود.
خود فرد یک تحول معنوی را تجربه کند..۳-
این شرایط احتمال تغییر را بوجود می آورد. اما اگر فکر می کنید بعد از ازدواج رفتار همسرتان بهتر می‌شود و دیگر رفتارهای غلط خود را تکرار نمی کنند، بسیاراشتباه است، باید بدانید که بعد از ازدواج قرار نیست اتفاق خاصی بیفتد وباید قبول کنید که همسرتان بعد از ازدواج هم همان فردی است که شما در دوران نامزدی شناخته اید.و اگر به این نتیجه رسیدید که رفتار این فرد را نمی توانید تحمل کنید همان قبل از ازدواج با مشورت با مشاور و خانواده همه چیز را کنسل کنید و با صراحت رابطه را تمام کنید.
تاریخ تعیین کنید
مدت این دوران به عوامل زیادی بستگی دارد مثل مدت آشنایی دختر و پسر از قبل ، وضعیت اقتصادی هر دو طرف ورسومات هر دو خانواده و… . سعی کنید تاریخ عروسی خود را حتی روز عروسی خود را تعیین کنید این کار بسیار موثر است که شما برنامه ریزی های خود را درست و به هنگام انجام دهید.اگر هم عروسی به این زودی ها نبود مدت نامزدی را حتما مشخص کنید مثلا بگویید یک سال ، دو سال ،… .حتما این برنامه ریزی را از ابتدا انجام دهید تا هدف داشته باشید.

همدیگر را درک کنید
شما می خواهید که یک عمر در کنار هم زندگی کنید. اما استرس برنامه های عروسی ممکن است شما را عصبی و بینتان فاصله اندازد.شما باید جلوی این قضیه را بگیرید. بنابراین در نامزدی از کارهای هیجان انگیز دوری نکنید ،یکدیگر را تند تند ببینید ،کارهایی که محبت شما را نشان دهد و اکثرا بی دلیل باشد.اصولا کارهای بی دلیل تاثیر بیشتری در جذب طرف مقابل دارد .سعی کنید اشتباهات را بزرگ جلوه ندهید و چشم پوشی از اشتباهات را منشا اصلی خود قرار دهید.

آماده شوید
باید در روزهای نامزدی به جای این که مدام به فکر گذراندن روزها باشید تا به روز عروسی برسید باید فکر کنید که چگونه از این روزها روزهایی خاطره انگیز بسازید .باید پایه های زندگی خود را در این روزها محکم کنید مثلا یک حساب مشترک باز کنید و از مخارج اضافی صرف نظر کنید و در آن حساب پس انداز کنید. باید دوراندیشی را یاد بگیرید و برای هزینه های عروسی پول جمع کنید..

عشق و محبت را با تعادل خرج کنید
فقط همسر آینده تان  نیاز به عشق ومحبت ندارد. در این دوران باید برای پدر و مادرتان وقت بگذارید و به آن ها هم نشان دهید که دوستشان دارید وعشقتان را بروز دهید و قدردان زحماتشان را بدانید. یکی از مشکلات اساسی در این دوران این است که افراد نمیتوانند بین خانواده و همسر خود تعادل ایجاد کنند و این را در نظر نمی گیرند که تا وقتی در منزل پدر و مادر زندگی می کنند باید طبق اصول آنها رفتار کنند وحاکمیت همسر بعد از عروسی و در خانه مستقل است.
به خودتان برسید
بیش از همه شما باید به خودتان اهمیت دهید. در روز عروسی همه ی نگاهها به شماست و با تغییرات مثبت می توانید این نگاهها را تحسین بر انگیز کنید .اما رژیم های غذایی سخت و کوتاه مدت مطمئنا شما را جذاب نمی کند و شما را بدتر نشان می دهد. توجه به یک برنامه غذایی سالم در طولانی مدت برای تمام زندگی خیلی بهتر از یک برنامه نسنجیده فقط برای یک شب است.

 

مرکز مشاوره آنلاین تبریز

معرفی بهترین مرکز مشاوره آنلاین تبریز

در زمینه های ازدواج، خانواده، مشکلات زناشویی، مشکلات قبل وبعد ازدواج و مشاوره زنان استفاده کنید.

 

18 دیدگاه ها

 1. va گفت:

  salam bara ertbat bashom chikar bekonim

 2. فریبا گفت:

  با سلام عذر می خوام برای طرح سوال و مشاوره اینترنتی چطور می تونم با مرکز در ارتباط باشم ؟

 3. Omid گفت:

  سلام خوب هستین ببخشید مزاحم وقتتون شدم خواستم درموردیه مسئله ای ازتون کمک بخوام خیلی واجبه اگرامکان داره زود جواب بدین..من بایه مشکل بدی روبروشدم..پدرموبایه خانم دیدم هرکاری کردم واس اینکه جداشون کنم ولی نشد حتی باعث ادهم پاشیدن زندگیمون شد..ولی هیچی درس نشده خیلی حالم خرابه خیلی میشه کمکم کنید فقط یه راهنمایی

 4. فاطی گفت:

  سلام .من ۲۰ سالمه
  و با شوهرم رابطه جنسی داشتم و کنترل خارج شد از دستش و اب منی وارد بدن من شد قسمتی ا اون بیرون اومد.۲تا قرص اورژانسی خوردم.خاستم ببینم حامله میشمممم؟؟؟؟

  • نسترن مولایی گفت:

   جلوگیری اورژانسی از بارداری یعنی : یک خانم و اقا ، روش جلوگیری از بارداری خودشان را دارند (مثلا کاندوم ) و حالا به هر دلیلی، این روش با شکست مواجه شده. (مثل پارگی کاندوم). حالا باید چکار کنند؟ از روشی خارج از روتین، به نام جلوگیری پس از نزدیکی استفاده کنند .

   در کشورهای غربی، به این قرصهای پیشگیری اورژانسی از بارداری می گویند: قرص صبح روز بعد. ( قرص بعد از نزدیکی – after pill ) . اما جالبه برخی افراد یک قرص رو میخورند و بعد از اون هم روابط شون رو آزاد ادامه میدن، رو حساب قرصی که ۳ روز پیش خورده اند!

   پس تا اینجا نتیجه می گیریم :

   ۱٫ شما حق ندارید قرص اورژانسی را به عنوان یک روش ، “انتخاب ” کنید. قرص اورژانسی جلوگیری از حاملگی ، اسم اش روش هست: یعنی اورژانسی…در شرایط اضطرار و اجبار …نه اینکه شما از قبل نزدیکی ت برای خوردنش برنامه ریزی کنی !!

   ۲٫ شما به عنوان یک فرد رابطه دار، باید یک روش مناسب جلوگیری از بارداری داشته باشی. حالا اگر روش شما شکست خورد، از روش اورژانسی جلوگیری از بارداری استفاده کنی. خب شکست مگر چقدر رخ میده ؟ ۱۰ بار در سال؟ !!! مگر کاندوم چند بار پاره میشه؟

   آیا می دانستید که شما فقط سالی ۱-۲ بار مجاز به استفاده از روش اورژانسی جلوگیری از بارداری هستید؟

   آیا می دانستید روش اورژانسی جلوگیری ، یک شوک و تداخل بزرگ در کار تخمدان است و شما با این کار تخمدان خودتان را گیج می کنید؟

   تخمدان نیز یک غده در بدن است که هورمونهای جنسی تولید میکند. مثل تیرویید که یک غده است و هورمون تیرویید تولید می کند. اگر من امروز ۴ عدد قرص تیرویید به شما بدهم ،می خورید ؟! خیررر ! چرا ؟ چون دلتان به حال تیرویید تان میسوزد و میدانید که تداخل ایجاد کرده اید .

   استفاده از روش اورژانسی جلوگیری از بارداری

   روش درست جلوگیری اورژانسی
   یک مساله جالب این است که خیلی ها فکر میکنند همینکه یک قرص جلوگیری رو چند تا چند تا بعد از نزدیکی بخورند، این میشه روش اورژانسی.

   مورد داشتیم بعد از روش اورژانسی، باردار شد . بعدش سوال کردم دقیقا با چه قرصی و چند تا ؟ جواب داد : ۲ تا دزوسپتیو !! یکی همون موقع ! یکی هم ۱۲ ساعت بعد!

   پیش از این اموزش دیده بودید که با قرصهای ال دی و اچ دی جلوگیری اورژانسی داشته باشید اما باتوجه به عوارض و عدم تحمل افراد (استفراغ و… ) قرصهای جدیدتر و موثرتری وارد بازار شدند به نامهای تجاری لونژیل – اووسیز و…که دارای لوونورژسترول هستند.

   روش درست جلوگیری اورژانسی از بارداری

   ✅ لوونورژسترول ۲ دوز ۰٫۷۵ و ۱٫۵ میلی گرمی دارد . که تصویرشون رو می بینید .
   ✅ روش استفاده صحیح :

   اگر دوز ۱٫۵ میلیگرمی دارید ، همان یک عدد در اولین فرصت ،کافیه . (فلفل نبین چه ریزه ! خیلی هم موثره ! ) :

   قرص اورژانسی جلوگیری از حاملگی

   اگر دوز ۰٫۷۵ میلی گرمی دارید ، یا ۲ تاش رو با هم بخورید….یا بین ۲ تا قرص ۰٫۷۵ میلیگرمی ۱۲ ساعت فاصله بیندازید.

   ✅ پس از مصرف قرص, تا ۱۴ روز معمولا وقت دارید پریود شوید یا لک ببینید. اگر بعد ۱۴ روز اتفاقی نیفتاد, ازمایش خون بدهید. البته ممکن است در برخی افراد, بیش از ۱۴ روز طول بکشد تا پریود شوند. اما به هر حال باید احتمال بارداری رد شود.

   توجه کنید:

   این قرص میتونه عوارضی شبیه تهوع ، سرگیچجه ، نفخ ، ورم و …ایجاد کنه . این علایم را به بارداری ربط ندهید . بارداری شما فقط با آزمایش خون مشخص میشه .

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   دفتر شریعتی:
   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

 5. مریم گفت:

  سلام,من چهارساله ازدواج کردم,شوهرم خیلی خوبه ولی ازم حرف شنوی نداره, اصلنم دوس نداره بگهجامیره باکی دوسته,…
  منم دوس ندارم هی سوال کنم,چیکارکنم؟
  بعضی وقتااحساس میکنم دوس نداره بامن جایی بره,تاحالا دوتایی مسوفرت نرفتیم.
  لطفا کمکم کنید,ضمنا من خیلی بهش توجه میکنم ومحبت, احسااس میکنم داره سردمیشه بخاطر محبت بیش از حد.
  ممنون

 6. زینب گفت:

  سلام،لطفا منو راهنمایی کنید،من یه ساله ازدواج کردم و تو دوران عقد هسیم، همسرم با اینکه مهربونه و بهم محبت میکنه، ولی اونجور ک من میخام بهم نزدیک نمیشه، باورتون نمیشه اگه بگم آخرین باری ک منو بغل گرفته دوماه پیش بوده، بوس کردن رو لپو شاید بکنه بهم، ولی دریغ از یه لب،
  هرموقه به رابطه نیاز داشته باشه ازم میخاد ارضاش کنم، اما اون منو ول میکنه. عقده ای شدم از بس نیازامو تو خودم کشتم

  • نسترن مولایی گفت:

   خانم های عزیز از نحسی این ۲۰ عمل بپرهیزید، زیرا عواقب آن در نهایت گریبان گیر خودتان خواهد شد!
   ۱- زنهایی که به گونه ای رفتار میکنند که گویی از روابط جنسی و معاشقه خوششان نمی آید. ۲- زنهایی که هیچ وقت شروع کننده نیستند.۳- زنهایی که نسبت به بدن مردها شناخت کافی ندارند.
   ۴- زنهایی که بار رسیدن به اوج نقطه جنسی را به مرد شان واگذار میکنند.
   ۵- زنهایی که در رخت خواب مثل پلیس رفتار میکنند.
   ۶- زنهایی که مثل جسد در رختخواب بی حرکت و بی عکس العمل میباشند.
   ۷- زن هایی که در رختخواب زیاد حرف میزنند.
   ۸- زنهایی که زیاد مراقب بهداشت و زیبایی خود نیستند (موهای زهار بلند، پاهای پشمالو، دهان بد بو، سبیل ! ، بوی عرق متعفن، لباسهای نامرتب، رژیم غذایی ناسالم، موهای بیش از حد آرایش شده و تافت خورده، فرج های بد بو !، پیه شکم، پوست های ترک خورده، صورتهای ماست مالی شده و پوشیده از خروارها کرم پودر و رژ لب !، ناخن های شکسته و پوسته پوسته شده، لاک ناخن ورق شده و …)
   ۹- زنهایی که خودشان از ظاهر و قیافه خود خوششان نمی آید و مرتبا خودشان را پایین می آورند و تحقیر میکنند (مسلم است که اگر خودتان را پایین بگیرد پایین هم می آیید و اگر بالا بگیرید بالا میروید، دیگر توضیحی ندارم جز اینکه به؛ خودتان اعتماد داشته باشید و هرگز جلوی همسرتان خودتان را پایین نیاورد که اگر بکنید، خودتان کردید که لعنت بر خودتان باد!)
   ۱۰- زنهایی که بیش از اندازه به ظاهر و قیافه خودشان حساس اند.
   ۱۱- زنهایی که دوست ندارند معاشقه دریافت کنند.
   ۱۲- زنهایی که به هنگام بوسیدن زیاد از زبانشون استفاده میکنند.
   ۱۳- زنهایی که بیش از حد جدی هستند.
   ۱۴- زنهایی که بیش از حد به مردشان وابسته هستند.
   ۱۵- زنهای احمق و سطحی ( یا به اصطلاح ژورنالیستی زرد ! )
   ۱۶- زنهایی که فقط به وضع مالی و اقتصادی مرد اهمیت میدهند.
   ۱۷- زنهایی که با استفاده از بدن و جنسیت خود مردها را بازی میدهند.
   ۱۸- زن هایی که مدام از نامزد یا همسر قبلی شان صحبت میکنند.
   ۱۹- زن هایی که به لحاظ جنسی خود انگیخته نیستند.
   ۲۰- زن هایی که لباس زیر کهنه زشت میپوشند.
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸

  • اسماعیل زاده گفت:

   با توجه به نظراتی که من از دوستان پزشک و روانشناسم گرفتم شما به راحتی میتونی همسرتون رو در زمینه جنسی مدیریت کنید، اول تحریک ایشون با پوشش و آرایش در منزل در زمان تنهایی
   دوم اینکه رابطه رو مدیریت کنید تا ایشون نخان زود تموم بشه
   واستفاده از لوازم بهداشتی جهت تاخیر در انزال همسرتون
   خواهید دید که بیشتر و بیشتر به شما توجه خواهد کرد

  • جواد گفت:

   دوست عزیز شما باید خودتان هم سعی کنید در رسیدن به ارگاسم نقش موثرتری داشته باشی و با متقاعد کردن همسرتان به نوازش های پیش از آمیزش و متقابلا شما با براورده کردن انتظارات و خواسته های همسرتان و با تکرار رابطه جنسی و تاخیر در انزالشان تا حدود زیادی مشکل حل خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*